Referencje

Santander Bank Polska S.A., potwierdza, że firma Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza Sp. z o.o. dała się poznać jako rzetelny partner w zakresie montażu  oraz serwisu   systemów     klimatyzacji
i wentylacji.

Zakres prac realizowany przez w/w firmę obejmuje dostawę, montaż i uruchomienie instalacji wentylacji i klimatyzacji dla placówek Banków w całej Polsce.

Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza jest firmą rekomendowaną przez Naszą Spółkę z uwagi na terminowość, fachowość wykonawstwa i dostosowanie zakresu usług do potrzeb zleceniodawcy. Prace zostały zrealizowane w sposób profesjonalny i rzetelny, zgodnie z obowiązującymi normami i sztuką budowlaną, a zastosowane urządzenia cechowały się wysoką jakością, która potwierdza się podczas eksploatacji. Należy również zwrócić uwagę na fachowe doradztwo przy doborze systemu i technologii dla instalacji wentylacji i klimatyzacji.

Wykwalifikowana kadra pracownicza firmy Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza Sp. z o.o. oraz zdobyte doświadczenie pozwalają na szybką realizację powierzonych zadań modernizacji oraz wykonywanie prac zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi oraz technicznymi.

Mając powyższe na uwadze udzielamy swoich referencji firmie Technika klimatyzacyjna i Grzewcza, jednocześnie wyrażając zgodę na wykorzystanie naszej pozytywnej oceny dotychczasowej współpracy do postępowań kwalifikacyjnych firmy w uzyskaniu zleceń na swoje usługi.