Wybierz technologię wysokiej jakości i zyskaj pewność, że koszty eksploatacji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych będą niskie i stabilne. Powierz nam swoją inwestycję, a my, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dostarczymy Ci gotowe i sprawdzone rozwiązania.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej inwestycji. Nasza kadra inżynierska i projektanci dobiorą najlepsze rozwiązania techniczne w zakresie klimatyzacji, wentylacji i instalacji sanitarnych dla Twojej inwestycji. Dajemy Ci usługę od projektu poprzez budowę, aż po wieloletni serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeżeli masz już projekt, przed przystąpieniem do realizacji przeanalizujemy go i skorygujemy tak, aby dobrane urządzenia były najwyższej jakości, a koszty eksploatacji całej instalacji były optymalne.

ZDROWIE I KOMFORT

Powietrze, którym oddychasz, jest nie tylko ciepłe lub zimne, może być również zanieczyszczone.
Dobieramy urządzenia z nowoczesnymi systemami filtracji oczyszczającymi powietrze ze szkodliwych cząstek. Popraw swój komfort i poczuj, że oddychasz czystym powietrzem.

EKOLOGIA

Działające instalacje klimatyzacji pobierają energię, generują hałas i zawierają czynniki groźne dla warstwy ozonowej. Projektujemy i wykonujemy instalacje energooszczędne i ciche. Stosujemy urządzenia pracujące na najnowszych czynnikach ekologicznych spełniających wymogi Unijnego Rozporządzenia w sprawie fluorowanych gazów cieplarnianych.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz terminowość. Zapewniając sprawne działanie instalacji umożliwiamy długoletnią i bezproblemową eksploatację urządzeń. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Tworzymy długotrwałe relacje biznesowe oparte na zaufaniu.

Posiadamy własne profesjonalne ekipy serwisowe składające się z pracowników zatrudnionych na umowę o pracę. Zapewniamy im odpowiednie szkolenia i certyfikaty z zakresu elektryki, chłodnictwa i BHP.

Budujemy na lata, stosując najlepsze materiały, przejrzyste rozliczenie inwestycji oraz gwarancję i wieloletni serwis.

Scroll to top